"Teknoloji-Kalite-Servis " sloganıyla yola çıkan Ertek Elektrik Sistemleri Ltd, 1993 yılında Lefkoşa'da kurulmuştur.

Firmamızın, Ertek ünvanını almasının öncesine dayanan yaklaşık 20 yıllık iş tecrübesi bulunmaktadır. Sürekli yükselen grafiği ile elektrik-elektronik-enerji alanlarında mühendislik, müteahhitlik, bakım-onarım, pano imalatı ve pazarlama-satış hizmetleri vermektedir.

2002 yılından bu yana Okullar Yolu'ndaki adresine taşınan ve kendisini yenileyen ERTEK, özellikle satış ve pazarlama alanında müşterileriyle daha fazla yakınlaşma imkânı bulmuştur.

Şirket  her geçen gün çalışma alanını, hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü sizlerin de desteği ile genişletmekte ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmezler arasında ilk sıraya koymaktadır.

Firmamız elektrik müteahhitliği, mühendislik ve satış-pazarlama  alanında gelişen teknolojiye ve gelişen iş hacmine  göre daha profesyonel ve çağdaş  hizmet vermek için kurumsal yapısını da geliştirerek ERTEK GRUP formasyonu altında;

Proje, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini ERTEK PROJECT & MANAGEMENT LTD. olarak. Enerji alanındaki hizmetleri: ERTEK ENERJİ SİSTEMLERİ LTD. olarak. Yapı ve dekorasyon alanındaki hizmetleri: KEYSTONE CONSTRUCTION LTD. olarak sürdürmektedir.

Ayrıca 2013 yılından itibaren yurtdışı faaliyetlerini  geliştirerek Türkiye ve Gürcistan'da mühendislik, müteahhitlik, satış ile otomasyon alanındaki  hizmetlerini ERTEK İSTANBUL ELEKTRİK SİSTEMLERİ SAN. TİC. ŞTİ. LTD., OTOMATICA OTOMASYON KONTROL ve YAZILIM LTD. ŞTİ.  ile  ERTEK BATUMI CONSTRUCTION LTD. olarak faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla hizmet verdiğimiz alanlarda  hem kendi kadrolarımızı  yenilemekte hem de sektörel yenilikleri ülkemize taşımaktayız.

Copyright © 2012 Ertek Elektrik Sistemleri Ltd.     Pbx: +90 392 228 68 21     Fax:+ 90 392 228 84 21     ertek@er-tek.comHakkımızda
Designed & Powered by Ata Bilişim